fbpx

D.U.K

Per kiek laiko yra padaroma reprodukcija ant drobės?

Atspausdiname ir užtraukiame ant porėmių 1-5 darbo dienų laikotarpyje. Skubius užsakymus galime atlikti tą pačią (jei užsakymas pateiktas iki 12 val.) dieną, arba sekančios darbo dienos bėgyje 10€. Pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Kaip aš galiu atsiimti savo užsakymą?

Jeigu Jūs esate iš Vilniaus, užsakymą galite atsiimti mūsų biure S. Žukausko g. 14 LT-08234, Vilnius. Mus rasite vidiniame kieme. Galite pasinaudoti ir kurjerio paslaugomis, užsakymus galime pristatyti į Lietuvos miestus. Lietuvoje užsakymai yra pristatomi per 1-2 darbo dienas, po užsakymo pagaminimo.

Kokiais formatais galima pateikti nuotraukas spaudai?

Mes priimame daugumą formatų. Elektroniniu būdu: .jpg, .tiff, .cdr, .psd, .eps ir kiti. Rekomenduojame didelės apimties failus siųsti per www.wetransfer.com . Atvykus į mūsų biurą/arba paštu nuotraukas galite pateikti cd, dvd, usb laikmenoje. Teikiame nuotraukų skenavimo paslaugas.

Ar sudarote koliažus?

Sudarome už papildomą maketavimo mokestį. Mokesčio dydis priklauso nuo nuotraukų kiekio.

Ar būtina užsisakyti nuotraukos korekciją?

Ne, tai nėra būtina. Korekcijos gali padaryti nuotrauką sodresnę, spalvingesnę, pašalinti defektus, pasendinti arba atnaujinti, priderinti prie interjero, pakeisti spalvas arba kitaip padailinti. Jei paslauga nėra užsakoma, spausdinama tokia nuotrauka, kokia yra pateikta arba daromas automatinis nuotraukų spalvų kontrastingumas ir spalvingumas.

Ar yra taikoma garantija AntDrobės.lt gaminiams?

Spaudai ant drobės ir fototapetų taikome virš 100 metų garantiją nuo išblukimo (siekiant ilgaamžiškumo nelaikykite spaudinių tiesioginiuose saulės spinduliuose ir drėgmėje). Taip pat, garantuojame, kad mūsų atlikti fotomontažai ir korekcijos atitiks spaudos reikalavimus, o porėmis lygiai „prisiglaus” prie sienos.

Ką daryti, jei man nepatiks AntDrobės.lt atliktas darbas?

Mes visada siekiame pateisinti visus kliento lūkesčius, norus ir pageidavimus. Neturime nusiskundimų atvejų dėl kokybės arba užsakymo vėlavimo, tačiau jeigu darbas bus blogai atliktas dėl mūsų kaltės, mes grąžinsime Jums pinigus.

Noriu išsiųsti Jums nuotrauką, tačiau negaliu to padaryti dėl pašto programos apribojimų (didelio dydžio nuotrauka). Kokiu būdu ją geriau atsiųsti Jums?

Didesnės apimties failus galite atsiųsti pasinaudoję mūsų virtualiu serveriu. Tai greita ir patogu. Iš serverio taip pat galite persiųsti pvz. užsakytus atliktus maketus ir kt. Prisijungimo duomenis galite gauti susisiekę su mumis. Arba galite pasinaudoti nemokamomis failų siuntimo programomis. Pavyzdžiui, per www.wetransfer.com svetainę galite patogiai, greitai ir saugiai atsiųsti mums failus iki 2 GB . Šioje svetainėje užpildykite reikiamus laukelius, sukelkite nuotraukas, o mums ateis pranešimas apie Jūsų siunčiamus failus ir mes juos atsisiųsime nenaudojant el. pašto resursų.

Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip. Užsakymo eigoje galite pasirinkite kam išrašyti sąskaitą faktūrą.

Ką daryti jei negavau siuntos per nurodytą terminą?

Susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu.